tel.: 77 544 60 16
e-mail: biuro@leazing.pl
Leasing
środków transportu
Chcesz, aby twój biznes się kręcił? Nie będzie to możliwe bez czterech kółek!
Leasing
maszyn i urządzeń
Nie masz wystarczających środków na zakup własnych maszyn i urządzeń?
Leasing
nieruchomości
Potrzebujesz przestrzeni?
Stare biuro zrobiło się już za ciasne dla ciebie?
Leasing
urządzeń High-Tech
Nie masz pieniędzy
na nowczsne
technologie?
Leasing
sprzętu medycznego
Sprzęt medyczny który możesz kupić na atrakcyjnych
warunkach!
Leasing nieruchomości
Potrzebujesz przestrzeni? Stare biuro zrobiło się już za ciasne dla ciebie, twoich pracowników i klientów? Powierzchnia magazynowa bardzo szybko zapełnia się poszczególnymi towarami? Nic się nie martw! Tylko z leazing.pl będziesz w stanie rozwiązać wszystkie te problemy i jeszcze dodatkowo zyskasz na ty. Nie możliwe? Oczywiście, ze możliwe! Tylko my oferujemy tobie i twojej firmie najlepszy na rynku leasing nieruchomości. Bez zbędnych formalności, bez wysokich zabezpieczeń. W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim leasing :

- obiektów i pomieszczeń biurowych,

- obiektów i pomieszczeń handlowych oraz usługowych,

- obiektów i powierzchni magazynowych,

- hoteli, moteli, schronisk, pensjonatów, zajazdów, restauracji oraz wielu innych obiektów noclegowych i gastronomicznych.

Z naszym serwisem leasing jest niezwykle prosty, łatwy, szybki i oczywiście pełen korzyści dla twojej firmy. Przede wszystkim :

- klient może odsprzedać posiadaną przez siebie nieruchomość firmie leasingującej i w ten sposób uzyskuje znaczne środki finansowe na rozwój prowadzonej przez siebie działalności – jest to tak zwany leasing zwrotny nieruchomości,

- klient otrzymuje 100% gwarancję odkupienia nieruchomości po zakończeniu okresu leasingowego,

- pojawia się dla niego bardzo korzystny leasing finansowy nieruchomości,

-poprawia się płynność finansowa przedsiębiorstwa, a przy tym skraca się okres amortyzacji wykorzystywanego budynku.

Leasing nieruchomości w Polsce stał się obecnie niezwykle popularny. Coraz więcej firm dostrzegło jego bezpośrednie zalety dla siebie. w związku z tym serwis leazing.pl wychodzi na przeciw oczekiwaniom swoich klientów. Jeśli jesteś zdecydowany na tego rodzaju formę finansowania twoich inwestycji, to wypełnij formularz kontaktowy lub też zgłoś się z naszym przedstawicielem handlowym. Umowa leasingu nieruchomości zostanie przesłana do ciebie pocztą. Wystarczy, że dokładnie zapoznasz się z poszczególnymi jej punktami, podpiszesz i odeślesz do nas. Resztą zajmiemy się już my. Niech leasing na nieruchomości będzie dla ciebie niezwykle wygodnym przedsięwzięciem i okazja do zdobycia dodatkowych środków finansowych dla twojego przedsiębiorstwa.


Skontaktuj się z Nami! Wypełnij formularz